Římskokatolická farnost Ostrava-Svinov

Kristus vítězí, Kristus kraluje, Kristus vládne všem. Soutěžní výstava o nejzdařileji vyhotovený model kostela Krista Krále. Se uskuteční ve dnech 23. - 30. listopadu v kostele Krista Krále. Následující dny budou vystaveny ve svinovské knihovně. Ceny sponzoruje Restaurace NaSkok, které tímto děkujeme. A D V E N T 2014. Místní organizace KDU ČSL Ostrava Svinov Vás zve na tradiční svinovské VÁZÁNÍ ADVENTNÍCH VĚNCŮ. V sobotu 29. listopadu 2014 od 1400 do 1800 hodin. Adventní dílny - malování baněk. Srdečn.

OVERVIEW

The website farnostsvinov.cz presently has an average traffic classification of zero (the lower the more users). We have traversed one page within the web page farnostsvinov.cz and found three websites linking to farnostsvinov.cz.

FARNOSTSVINOV.CZ TRAFFIC

The website farnostsvinov.cz is seeing fluctuating levels of traffic throughout the the year.
Traffic for farnostsvinov.cz

Traffic ranking (by month) for farnostsvinov.cz

Traffic ranking by day of the week for farnostsvinov.cz

Římskokatolická farnost Ostrava

Římskokatolická farnost Ostrava - Pustkovec, Pustkovecká 350,. 708 00 Ostrava - Pustkovec, kněží ve farnosti. Tel 733741519 a 775197438, farnost. Konala se duchovní obnova pro maminky. Farní aktivity v březnu 2018.

WHAT DOES FARNOSTSVINOV.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of farnostsvinov.cz Mobile Screenshot of farnostsvinov.cz Tablet Screenshot of farnostsvinov.cz

FARNOSTSVINOV.CZ SERVER

I caught that a single root page on farnostsvinov.cz took zero milliseconds to come up. We could not detect a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider this site not secure.
0 sec
46.28.106.57

Římskokatolická farnost Ostrava-Svinov

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website has the following in the web page, "Kristus vítězí, Kristus kraluje, Kristus vládne všem." I analyzed that the web page also stated " Soutěžní výstava o nejzdařileji vyhotovený model kostela Krista Krále." They also stated " Se uskuteční ve dnech 23. listopadu v kostele Krista Krále. Následující dny budou vystaveny ve svinovské knihovně. Ceny sponzoruje Restaurace NaSkok, které tímto děkujeme. A D V E N T 2014. Místní organizace KDU ČSL Ostrava Svinov Vás zve na tradiční svinovské VÁZÁNÍ ADVENTNÍCH VĚNCŮ. listopadu 2014 od 1400 do 1800 hodin. Adventní dílny - malování baněk."

ANALYZE OTHER WEB PAGES

Římskokatolická farnost Troubky

Vítejte na stránkách římskokatolické farnosti Troubky. Jak zní její oficiální název evidovaný na ministerstvu kultury, má sídlo v Troubkách u Přerova a k ní je přifařena ještě obec Henčlov. Zřizovatelem farnosti je Olomoucké arcibiskupství. Se obě obce farnosti nacházejí na levém břehu toku řeky Bečvy a nedaleko jejího soutoku s řekou Moravou, na spojnici mezi městy Přerov a Tovačov. Se farnost nachází v bývalém okrese Přerov a v kraji Olomouckém.

Farnosť Trstená Web stránky farnosti Trstená

januára 2018 sa uskutočnilo pracovné stretnutie všetkých partnerov spoločného projektu na pôde Mestského úradu v Dolnom Kubíne. Cieľom pracovného stretnutia bola analýza vecného a finančného postupu realizácie projektu k decembru 2017 a plánované aktivity v roku 2018.

Římskokatolická farnost Uherské Hradiště

Klášterní, Za rodiče, syny a jejich rodiny a duše v očistci. Farní, Za Annu Smetanovu. Vítáme Vás na oficiálních stránkách farnosti Uherské Hradiště. 25 března 2018 Květná neděle.

Rímskokatolícká cirkev Farnosť Urmince

Veľký týždeň sa začína Kvetnou nedeľou čiže Nedeľou utrpenia Pána. Duchovný program v našej farnosti. Krížová cesta je prejavom zbožnosti, ktorá pochádza z františkánskej t.